PC Suite for all phones, new version 6.0 just released


  • Gelen Giden aramaları dinleyebilirisiniz.
  • Gelen Giden mesajları görebilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman karşı tarafı arayıp
  • ortam dinlemesi yapabilirsiniz.
  • Gelen Giden e-mail kopyalarına
  • ulaşabilirsiniz.
  • Messenger görüşmeleriniz
  • anlık olarak okuyabilirisiniz.
  • Ve daha bi çok özellik...

ANDORID İŞLETİM SİSTEMLİ TÜM SAMSUNG, LG VE HTC'LER İÇİN GEÇERLİDİR.

SADECE 1.099TL+KDV

ANDROID CASUS YAZILIM

Ürün Özelikleri :

Telefon Dinleme

Hedef telefona arama geldiğinde veya dehef telefon bi yeri aradığında görüşmeyi kaydeder ve size vereceğimiz panele atar. Panelden görüşmeye tıklayarak canlı bir şekilde ses dosyasını dinlersiniz. Kiminle ne zaman hangi saatte kaç dk. konuştuğunun bilgisinide göstermektedir.

NOT: Bu yazılım sürekli dinleme yapamayacaklar için biçilmiş kaftandır. Bu yazılım sayesinde sürekli telefon kulağınızda olmayacak bütün kayıtları yazılım yapacak ve siz sadece internetten konuşmaları dinliyeceksiniz. Eşler arasındaki boşanma davalarındada kayıtları delil olarak sunabileceksiniz.

Ortam Dinleme

Hedef telefonun bulunduğu ortamı dinlemek telefona sms atıyorsunuz. sms de kaç dk ortamı kaydetmesini yazıyorsunuz. tabi bu sms özel olduğundan karşı telefonda görünmüyor. Belirttiğiniz dk dolduktan sonra hedef telefon görüşmeyi internetten gireceğiniz panele atıyor ve sizde ordan dinliyorunusuz.

Gelen Giden Sms Takibi

Hedef telefona gelen ve hedef telefonun gönderdiği bir sms olduğununda anında size verilecek olan panele gelir. Paneldende mesajın kimden geldiğini veya kime gittiğini saat ve tarihe varıncaya kadar görebilirsiniz.

Yer Tespiti (GPS)

Hedef telefonun bulunduğu yeri sizin belirliyeceğiniz süre içinde (örnek : 30 dk. arayla veya 1 saat arayla) panelinize atar. Panelinizden de harita üzerinde adres bilgisini varıncaya kadar görebilirsiniz.

Telefonun Bulunduğu Ortamın Resmini Çekme

Hedef telefonun sadece bi komutla bulunduğu ortamın resmini çeker ve panelinize atar. Side panelinizden resmi görebilirsiniz.

Telefonun Bulunduğu Ortamın Video Kaydını Yapabilme

Hedef telefonun sadece bi komutla bulunduğu ortamın video kaydını yapar ve panelinize atar. Side panelinizden video kaydını izleyebilirsiniz.

Gelen Giden e-mail Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden e-maillieri size vereceğimiz panlede anlık olarak görebileceksiniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Gelen Giden Whatsupp Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden whatsupp yazışmalarını anlık olarak görebilirsniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Gelen Giden Skype Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden skype yazışmalarını anlık olarak görebilirsniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Gelen Giden Viber Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden viber yazışmalarını anlık olarak görebilirsniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Gelen Giden Line Kayıtları

Hedef telefona gelen ve giden line yazışmalarını anlık olarak görebilirsniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Telefonda Çekilen Videoları Görebilme

Hedef telefon da çekilen videoları anlık olarak görebilirsiniz.

Telefonda Çekilen Resimleri Görebilme

Hedef telefon da çekilen resimleri anlık olarak görebilirsiniz.

Sim Kart Değişikliği

Hedef telefona başka bir simkart takıldığında size sms atarak yeni simkart takıldı ve numarasını atacaktır. Sizde hiçbir değişiklik yapmadan aynı şekilde yeni simkartı dinlemeye geçeceksiniz.

Aktarım Hakkı

Telefon bozulduğunda veya değiştiğinde yazılımı yeni telefonunuza aktarmanıza yarar. Yeni telefonunuz da tabiki uyumlu olması gerekir.

İnternette Girdiği Siteleri Görebilme

Hedef telefonun girdiği internet sitelerini size vereceğimiz panelden takip edebileceksiniz. Hangis siteye girdiğini detalı olarak görürsünüz. ( örneğin bi sayfada resime baktıysa onu görebileceksiniz. )

 NOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI İNGİLTERE VE RUSYADAN GELMEKTEDİR. YAZILIMLARIMIZ SORUNSUZDUR LİSANSLIDIR. ÇİN MALI VB. YAZILIMLAR TELEFONDA DONMA, IŞIK YAKMA GİBİ BELİRTİLER VERİR VE PİYASADA ÇOK UYGUN FİYATLARA SATILMAKTADIR. KESİNLİKLE UZAK DURUNUZ VE PİYASADAKİ DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZ. YERİMİZE GELEREK YAZILIMIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ TEST EDİP GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ.